Grupp facebookis: AliExpress Eesti
Kõik AliExpressiga seotud arutelud on teretulnud. Vastused saavad erinevad küsimused AliExpressist tellimise kohta. Jagame kogemusi. Oodatud on ise järgi proovitud head leiud ja arvustused ka kehvade kaupade kohta. Grupp on kinnine. ★ `*•.¸¸Tere tulemast!


Kliki pildil, jõuad otse grupi lehele Facebookis

Meeldetuletus grupi liikmetele ja tähtis info uutele liikmetele 😊

Selleks et kõigil oleks hea ja asjalik grupis toimetada (lugeda ja postitada, nõu/soovitusi küsida ja anda), siis käiks mõned teemad üle:
• AliExpressi grupp - postitame AliExpressi teemal (AliExpressi ostlemise keskkond, toodete arvustused, küsimused toodete, saatmise kohta, paki saamise kohta Eestis (posti- ja kullerfirmad), Ali keskkonda puudutavad teemad, konto seadistamine, toll jne.). 
>> Nii, et kui lingis on sõna ALIEXPRESS, siis oled õigel teel. Kui lingis on mõne teise netipoe või mistahes firma aadress, siis suure tõenäosusega ei kuulu see siia gruppi. 

• Vahendusfirmade reklaam, soovitused ja arutelud ei ole grupis oodatud. Jääme AliExpressi põhiseks.

• Teiste netipoodide küsimused/vastused jäävad teistesse gruppidesse.

• Oma teenuste ja toodete pakkumised mistahes kujul jäävad ka teistesse gruppidesse.

• Tellisid mitu-mitu toodet Alist ja soovid oma tellimuste kogemust jagada, suurepärane! 
> Kui tellitud kaup on alles teel, oota see ära, KATSETA ja siis lisa gruppi info 😊 Sest siis alles on see teistele grupi liikmetele ka informatiivne, kas tellida või mitte :)
> Lisa kõik oma tellimused 1 postitusena ning teised tellimused rodupidi kommentaaridesse. > Hea tava - 1 postitus päevas 😊
> NB! Lisa kindlasti ARVUSTUS, LINK ja soovitavalt ka reaalne pilt. Arvustuseta link on testele grupi liikmetele väärtusetu!
Või lisa oma kogemus albumitesse (vt alt)

• Kui sul tekib mõte kommenteerida või postitada alustades sellise lausega "Ma ei tea kas see sobib siia gruppi/kas tohib seda postitada..." siis usalda ennast, oled õigel teel 😊 Alati saab pöörduda sõnumiga adminni poole, kes saab ka vastata, kas see postitus on ok või mitte 😊 Teiste firmade spämmijad võivad saada bloki. Iga asja jaoks oma koht.
• Selleks, et kõigil oleks meeldiv oma kogemusi/oste/soove/mõtteid jagada oleme sõbralikud. Näiteks kui keegi ostis toote, mis talle meeldis, aga lugejale ei meeldi see toode ning ta pole seda ise ostnud samalt või samaväärselt Ali lingilt, siis scrolli teema edasi, negatiivselt pole mõtet kommenteerida, sest iga arvamus peab olema põhistatud, mitte hüpoteetiline/hirmutav 😊 Ründajad võivad saada bloki.
*See on erand, tavaliselt on õhkkond meeldiv ja produktiivne, aitäh kõigile! 💝💝

• Siin grupis tellib iga liige endale ise tooteid ja kui see tundub raske, saab alati küsida nõu ja abi, sissejuhatus, kuidas seda teha (mis kaart sobib jne), leiab siit: http://bit.ly/eSiiditee-AliExpressi-AjaO
Teistele tellimine jääb teistesse gruppidesse

•  Tellitud AliExpressi kaupu võib siin grupis müüa, vahetada või ära anda, mis sulle ei sobinud, aga on uued/korra proovitud. Lisa see albumisse AliExpressi JÄRELTURG: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.711320312405896&type=3
> Müümine on lubatud sama hinnaga või odavamalt, mis ise maksid 😊
> Kuulutus, mis on lisatud postitusena, mitte albumisse, läheb kustutamisele


Kuidas lisada kuulutust: • Albumitesse tellitud toodete arvustuste lisamine on oodatud, aga vabatahtlik. Reegel on, lisa PILT, LINK ja ARVUSTUS. Kui tellitud kaup on alles teel, oota see ära, KATSETA ja siis lisa gruppi info 😊 Sest siis alles on see teistele grupi liikmetele ka informatiivne, kas tellida või mitte 😊

Grupis on sellised albumid:
OTSEVIIDE ALBUMITESSE: https://www.facebook.com/groups/aliexpress.kaubad.eesti/photos/?filter=albums
> Köögitarbed AliExpressist: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.751274235077170&type=3
> Naistele AliExpressist: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.751273725077221&type=3
> Lastele AliExpressist: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.751274108410516&type=3
> Meestele AliExpressist: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.751273965077197&type=3
> Muud kaubad AliExpressist: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.751274341743826&type=3

• Kui grupi liikme konto on nakatunud viirusega, siis liige blokeeritakse. Kui konto saab korda, kirjuta adminnile, et uuesti liituda.

• Erinevad nipid ja palju küsitud teemad koondatud faili KKK: https://www.facebook.com/groups/aliexpress.kaubad.eesti/permalink/758300511041209/


Postitust uuendatakse jooksvalt, viimati uuendatud: 30.09.17